Hakkımızda

Hakkımızda

Sektörde 15 yıllık tecrübeye sahip olan ARTEGO ELEKTRONİK, Görüntülü Diafon Sistemleri  Konusunda Bugüne Kadar Birçok Uluslararası Markanın Alarm - Kamera ve Diafon Sistemleri Konusunda Projelerini ve  Uygulamalarını, Teknik Destek ve Servis Hizmetlerinin yapmıştır.

Bu Tecrübesini,  şimdi Artego Görüntülü Diafon ve Güvenlik Kamera Sistemlerinde Birleştirerek Entegre Çözümler Sunmaktadır. Türkiye'nin en büyük Görüntülü Diafon ve Güvenlik Kamera Sistemleri Markası olan ‘Artego Görüntülü Diafon ve Kamera Sistemleri’  Entegre Çözüm Ortağıdır.

Firmamız Gelişen Teknoloji ve İlerlemeleri Takip Ederek , Dünya Pazarlarında Satışa Çıkan En Son Teknoloji  GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMİ Konusunda Projeler Geliştirerek ve yaparak Sektörde Lider Konuma Gelmeyi Hedeflemektedir.

Profesyonel Teknik Servis ve Uzman Kadromuzdan oluşan yazılım ve donanım kadromuz; yeni ürün ve özellik taleplerine en iyi şekilde cevap vermektedir.

Binalarda Teknolojiye ve Güvenliğe Yatırım yapan yöneticilerimizin önderliğinde müşterilerin menfaatini ön planda tutan, uygulanabilir, kaliteli ve hayatı kolaylaştıran çözümler sunmaktayız.

Firmamız insanların kullandıkları ürünlerle ilgili beklentilerinin sürekli artığı ve değiştiği uğradığı günümüzde, Önerdiği  her ürünün müşteri beklentilerini karşılık verme temel ilkesi ile hareket etmektedir.

Bu hedefleri gerçekleştirmek için tüm çalışanları ile sürekli kendini yenileyen bir dünya şirketi olma yolunda hızla ilerlemekteyiz.
 

Artego Elektronik ; Müşteri Memnuniyeti Odaklı ,Sürekli Gelişmeye Açık , Dünya Fuarlarında Akıllı Bina Teknolojileri ve Otomasyon Sistemlerindeki En Son Gelişmeleri Takip Eden , En İyi Teknolojileri  Müşterilerine Sunmayı hedef Edinen bir Şirkettir. Kaliteli Sistem Uygulama Yönetim  Şartlarına uymayı dürüstlük ilkelerine bağlı olarak iyileştirmeyi Taahhüt Ediyoruz. Görüntülü Diafon Sistemi Kalite Belgeleri;

                           

 

 
KURUMSAL
- Hakkımızda
- Mail Order
- Ulaşım Bilgilerimiz
- Banka Hesaplarımız
BİLGİ & DESTEK
- Sistem Kurulum Şeması
- Yazılım & Destek
- Şartlar ve Koşullar
- Dijital Katalog


and apple
NMSS
artego_logo
Han Web Tasarım